Wyróżnienie dla naszej maturzystki w Wielkim Maratonie Czytelniczym
Z dumą informujemy, że Weronika Gabrych z klasy 5C odebrała 18 czerwca 2026 r. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku nagrodę oraz dyplom za wyróżnienie w Wielkim Maratonie Czytelniczym! Pracowaliśmy cały rok szkolny w 6 osób, ale to Weronika miała najwyższą notę.
To ogromne osiągnięcie i dowód na to, że pasja do książek oraz wytrwałość przynoszą wspaniałe efekty. Weroniko, cała szkoła ogromnie Ci gratuluje i życzy kolejnych fascynujących lektur oraz sukcesów!