REKRUTACJA ROZPOCZĘTA - ZAPRASZAMY! ORŁOWSKI EKONOMIK - dobra szkoła na każde czasy!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Szlachetna Paczka ZSAE (2021)

Szlachetna Paczka ZSAE (2021)

Kochani!

Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice!

 

W grudniu br., po rocznej przerwie związanej z sytuacją pandemii, organizowaliśmy kolejną edycję Szlachetnej Paczki ZSAE, której celem było przygotowanie świątecznej paczki dla osób potrzebujących oraz zebranie środków finansowych na wsparcie celów statutowych Fundacji Małych Stópek, czyli wsparcie maluszków do 1 roku życia, będących wraz z ich mamami pod opieką Fundacji.

We współpracy z pracownikiem Dzielnicowego Ośrodka Pomocy Społecznej nr 1 w Gdyni dokonaliśmy wyboru rodziny, tu lokalnie, z Orłowa.

 

W sumie udało się nam zebrać, dzięki szczodrości i ofiarności całej społeczności szkolnej oraz rodziców aż 1300 zł! Za część kwoty (450 zł) psycholog i pedagog szkolny zrobiły prawdziwie świąteczne zakupy i w dniu 21.12.2021 r. paczka została przekazana na ręce wskazanej rodziny. Były światełka na choince, łzy wzruszenia, gorące podziękowania, a temu wszystkiemu towarzyszyły życzenia i śpiew kolęd (dałyśmy radę z Panią pedagog ).

 

Pozostała część kwoty (850 zł) została przekazana przekazem pocztowym na konto Fundacji Małych Stópek. Dzięki temu wsparciu finansowemu Maluszkom nie zabraknie tego, czego potrzebują, aby móc prawidłowo się rozwijać – poza samą miłością i bliskością swoich Mam, będą mieć pieluszki, mleko, śpioszki i zabawki!

 

Goooooooorąco dziękuję Wszystkim, którzy dołożyli się do inicjatywy ciepłym słowem, rysunkiem (dzięki Róża, z III A), siłą mięśni przy noszeniu paczek, i sowitym groszem!

 

Wspomnijmy przy wigilijnym stole tych dużych i małych, których wsparliśmy. Dzielmy się radością dawania!

 

Z najlepszymi świątecznymi życzeniami,

 

Dorota Hinca-Czura

psycholog szkolny

Data dodania: 2023-07-17 09:12:49
Data edycji: 2024-01-05 15:33:41
Ilość wyświetleń: 91

Nasi Partnerzy

Orłowski Ekonomik - dobra szkoła na każde czasy

Orłowski Ekonomik - dobra szkoła na każde czasy tytul
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej