REKRUTACJA do ZSAE od 15 maja - ZAPRASZAMY - Orłowski Ekonomik - dobra szkoła na każde czasy!
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

KMK z wizytą w Stowarzyszeniu Księgowych

W piątek Klub Młodego Księgowego wraz z opiekunami: Panią Profesor Krystyną Trypler-Kłusek i Panią Wicedyrektor Izabelą Niewiadomską odwiedził Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku celem podsumowania rocznej współpracy i omówienia planów na przyszłość.
Przy pizzy i coli  (raz w roku można)  w prawdziwie rodzinnej atmosferze zamknęliśmy kolejny rok działalności.
Pani Anna Waśko Wiceprezes ds. Organizacyjnych podziękowała też Pani Wicedyrektor Izabeli Niewiadomskiej za opiekę nad Klubem i 4-letnią współpracę.
 
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2026/2027...
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-21 22:26:46
Data edycji: 2026-06-21 22:30:46
Ilość wyświetleń: 21

Nasi Partnerzy

Orłowski Ekonomik - dobra szkoła na każde czasy

Orłowski Ekonomik - dobra szkoła na każde czasy tytul
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej