W piątek Klub Młodego Księgowego wraz z opiekunami: Panią Profesor Krystyną Trypler-Kłusek i Panią Wicedyrektor Izabelą Niewiadomską odwiedził Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku celem podsumowania rocznej współpracy i omówienia planów na przyszłość.
Przy pizzy i coli (raz w roku można) w prawdziwie rodzinnej atmosferze zamknęliśmy kolejny rok działalności.
Pani Anna Waśko Wiceprezes ds. Organizacyjnych podziękowała też Pani Wicedyrektor Izabeli Niewiadomskiej za opiekę nad Klubem i 4-letnią współpracę.