58 624 84 33         sekretariat@zsae.edu.gdynia.pl

ZSAE Strona główna Historia szkoły Kierunki kształcenia Dyrekcja Grono pedagogiczne Psycholog i pedagog Biblioteka Konkursy Absolwenci O nas w mediach ZFŚS RODO Deklaracja dostępności Polityka prywatności i cookies Przetargi i zamówienia publiczne Kontakt SOS - Anonimowa Skrzynka Zaufania Rozwój szkolnictwa zawodowego w Gdyni Ucz się, doświadczaj, pracuj Budowa, przebudowa i rozbudowa infrastruktury szkół zawodowych oraz wyposażenie Rekrutacja Technikum Ekonomiczne z Oddziałami Dwujęzycznymi Technik Ekonomista - klasa dwujęzyczna Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe Rok szkolny 2023/2024 Kalendarz roku szkolnego Wychowawcy klas Samorząd Uczniowski Rada Rodziców Dokumenty szkolne Aktywności uczniów Radio Ekonomik Gazetka Ekonomaniak Klub Młodego Księgowego Firma symulacyjna Mariposa Szkolne miniprzedsiębiorstwo Nauka - Praca - Sukces Klub Ośmiu Wspaniałych Szkolny Klub Sportowy Sukcesy uczniów Prace naszych uczniów Strefa ucznia Plan lekcji Zastępstwa Dzwonki Dziennik elektroniczny Wykaz podręczników Praktyki zawodowe Egzamin zawodowy Matura Zwolnienia z w-f Zdalne nauczanie Procedury - COVID-19 Strefa rodzica Spotkania z rodzicami Informacje dla rodziców Konsultacje nauczycieli Edukacja historyczna Patroni roku Kultywowanie pamięci Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu Programy unijne Erasmus+ 2020 - 2022 Erasmus+ 2018 - 2020 Erasmus+ 2019 - 2022 Erasmus+ 2018 - 2020 Tool Vip24 Erasmus+ 2015 - 2017 Erasmus+ 2014 - 2016 Wymiana młodzieży
polsko - niemieckiej

Informacje dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

 

Drodzy Rodzice,

 

wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, a także mając na uwadze negatywne skutki zdalnej nauki przejawiające się wzrostem zaburzeń depresyjno-lękowych i trudności wychowawczych u młodzieży, chcemy Was wspierać w byciu rodzicem i radzeniu sobie z trudnościami okresu adolescencji. Zachęcamy do udziału w projekcie Akademii Dzielnicowej, w ramach którego możecie Państwo skorzystać z 2 darmowych konsultacji rodzicielskich w gabinecie psychoterapeuty.

 

Spotkania Rodzicielskie to propozycja dla obojga lub jednego z rodziców. Mogą one pomóc w przyjrzeniu się kwestii związanych z byciem rodzicem, które rodzic uznaje za problemowe czy budzące jego wątpliwości. Spotkania te mogą służyć również pogłębieniu rozumienia sytuacji nastolatka, jego potrzeb i ograniczeń, tak, aby tworzyć bardziej satysfakcjonujące relacje ze swoimi dziećmi, mogą także wspomóc lepszą współpracę rodzicielską między opiekunami.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny, projekt trwa do końca listopada 2021 r. i odbywa się z poszanowaniem Państwa prywatności.

 

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z psychologiem (dorota.hinca-czura@zsae.gdynia.pl) lub pedagogiem szkolnym (monika.jastrzebska@zsae.gdynia.pl), a także pod nr tel. 58/624-82-86 (pedagog, psycholog).

 

Dorota Hinca-Czura

 

Informacja dla Rodziców naszych uczniów

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z realizacją projektu Miasta Gdyni: Akademii Dzielnicowej, chcemy Państwa zaprosić do wzięcia w nim udziału i skorzystania z konsultacji rodzicielskich, w związku z trudnościami lub kryzysem okresu adolescencji Państwa dzieci, a naszych uczniów. Spotkania Rodzicielskie to propozycja dla obojga lub jednego z rodziców. Mogą one pomóc w przyjrzeniu się kwestii związanych z byciem rodzicem, które rodzic uznaje za problemowe czy budzące jego wątpliwości. Spotkania te mogą służyć również pogłębieniu rozumienia sytuacji nastolatka, jego potrzeb i ograniczeń, tak, aby tworzyć bardziej satysfakcjonujące relacje ze swoimi dziećmi, mogą wspomóc lepszą współpracę rodzicielską między opiekunami.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny i odbywa się z poszanowaniem Państwa prywatności. W ramach projektu istnieje możliwość umówienia się na 2 konsultacje w gabinecie psychoterapeutycznym.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z psychologiem (dorota.hinca-czura@zsae.gdynia.pl) lub pedagogiem szkolnym (monika.jastrzebska@zsae.gdynia.pl).

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Dorota Hinca-Czura

 

Wyprawka szkolna dla uczniów z niepełnosprawnością

 

Pomoc uczniom z niepełnosprawnością w formie dofinansowania zakupu podręczników,

materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020–2022

 

Szczegóły - ZOBACZ

Monika Jastrzębska

Pedagog szkolny

 

© Copyright - Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych 2018
Wykonane przez daniel.darul.pl na podstawie stylu Bootstrap