58 624 84 33         sekretariat@zsae.edu.gdynia.pl

Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu

Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu to jedna z największych kuźni młodzieżowych projektów społecznych! Pracujemy dla dobra Polski i tej samej postawy uczymy młodzież. Łączymy tradycję z nowoczesnością i z sukcesem zachęcamy uczestników, aby przeszli od narzekania do działania. Dotychczasowe 6 edycji Akademii to już setki wykonanych przez młodzież lokalnych projektów społecznych! Dzięki Akademii chcemy udowodnić, że miłość do Ojczyzny nie jest niczym wstydliwym ani archaicznym. Mamy nadzieję, że dzięki zajęciom w ramach Akademii staniecie się bardziej świadomymi obywatelami.

 

Ekonomik dla mieszkańców Orłowa „Babciu i Dziadku może pójdziemy nad morze”

 

W sobotę 13 kwietnia 2019 r. w ramach projektu Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu odbyło się przedświąteczne spotkanie Seniorów i ich wnuków, na którym obydwa pokolenia przygotowywały różne sałatki, ozdabiały wypieki. Aula ZSAE okazała się świetnym miejscem do wspólnej zabawy, wspomnień i rozmów na tematy współczesne. Uczniowie prowadzący projekt z uśmiechem witali gości, a z najmłodszymi rozgrywali emocjonujące mecze aulowymi piłkarzykami.

Wspólna degustacja również okazała się owocna i łącząca te dwa pokolenia.

Spotkanie zakończyło się ok. godz. 15.30. Seniorzy z wnuczętami opuszczali szkołę z zadowoleniem i uśmiechami.

Serdecznie dziękujemy!

 

Kinga Kosińska-Pawlędzio

Warsztaty w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu

Uczniowie z naszej szkoły rozpoczęli warsztaty w formie gier fabularnych i symulacji w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu.

W poniedziałek 8 lutego wcielali się w polityków, którzy w Parlamencie musieli podejmować strategiczne dla kraju decyzje.

Nie było to proste…

Jolanta Wdowiak

© Copyright - Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych 2018
Wykonane przez daniel.darul.pl na podstawie stylu Bootstrap